• Kalendář

Kalendář


Přehled nejbližších vzdělávacích aktivit v roce 2019


25. nebo 26.4.2019 od 10.00 do 16.00 workshop zaměřený na psaní projektů MSCA Individual Fellowship Horizont 2020

- Cílem MSCA grantů je podporovat profesní rozvoj výzkumných pracovníků s důrazem na inovativní dovednosti. Program je určen pro celou škálu výzkumných pracovníků, od začínajících (aspirantů Ph. D.) až po zkušené vědce s mnohaletou praxí. Workshop bude zaměřen na přípravu projektů individuálních stipendií. Účastníci se dozvědí, jak vypadá struktura projektového návrhu, jaká jsou evaluační kritéria, jaké jsou časté slabiny nebo naopak přednosti projektových žádostí. Školení bude také obsahovat interaktivní část a to práci s již úspěšným návrhem projektu.


20. a 21.5. - Workshop na psaní projektů ERC – 1.část

- workshop pořádaný Technologickým centrem AV ČR a Univerzitou Karlovou je určen pouze těm žadatelům, kteří již mají konkrétní projektový záměr, který chtějí podat v aktuální výzvě pracovního programu ERC pro rok 2020. Podmínkou účasti je zaslání CV (max. 2 stránky), krátký abstrakt projektu (max. 2000 znaků včetně mezer) a track-record (max. 2 stránky) před konáním semináře. Přesné požadavky týkající se podmínek účasti na workshopu budou zveřejněny na konci března, kdy bude na stránkách TC AV spuštěna registrace.


červen nebo září - Staff Training Week pro poradce v oblasti grantů

– čtyřdenní školení zaměřené na pomoc pracovníkům grantových oddělení a výzkumným pracovníkům při podávání a realizaci grantů H2020. Hlavním tématem budou letos pravděpodobně finanční aspekty programu H2020. Chtěli bychom Vás tímto požádat o poslání dalších případných témat, která byste na této akci rádi měli a také o vyjádření, zda by Vám více vyhovoval červnový či zářijový nebo říjnový termín.

Bude potřeba, aby každá fakulta a součást UK vyslala na tuto akci alespoň 2 zástupce!

Prosím, abyste se zapojili do hlasování prostřednictvím Google Forms, který z termínů by Vám více vyhovoval. https://goo.gl/forms/mF6PelsnNNgmpk5P2


3. nebo 4.9. - Workshop na psaní projektů ERC – 2.část

- workshop pořádaný Technologickým centrem AV ČR a Univerzitou Karlovou je určen pouze těm žadatelům, kteří již mají konkrétní projektový záměr, který chtějí podat v aktuální výzvě pracovního programu ERC pro rok 2020. Tato část bude zaměřena na krátké prezentace projektových záměrů jednotlivých žadatelů, na něž naváže diskuse s ostatními účastníky workshopu, zkušenými řešiteli ERC grantů a hodnotiteli z různých vědních oblastí.


Všechny vzdělávací akce proběhnou v rámci projektu OPVVV s názvem Zkvalitnění strategického řízení na Univerzitě Karlově v oblasti lidských zdrojů ve VaV.


Začátek akce 21. března 2019
Konec akce 21. března 2020
Sdílet na:  
Vaše dotazy
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


E-mail:


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208





Jak k nám