24. ledna 2020

Evropské centrum na platformě Microsoft Teams

Evropské centrum v rámci zefektivnění komunikace a předávání informací v rámci Univerzity Karlovy vytvořilo univerzitní "tým" EC na platformě Microsoft Teams. Prostřednictvím tohoto komunikačního kanálu budeme sdílet informace, nabídky a příležitosti z oblasti mezinárodních grantových schémat.

Microsoft Teams jsou propojené s Microsoft Sharepoint (budeme využívat ke sdílení relevantních dokumentů) a dalšími službami Microsoftu. Tyto služby jsou součástí balíku služeb Office 365, na které má UK má k používání celouniverzitní licenci. Mohou ji tak využívat všichni zaměstnanci, přihlášení pro zaměstnanecké e-maily probíhá prostřednictvím CAS.

Do Teamu EC se zapojíte zde.

Na stejné platformě se můžete připojit do týmu 4EU+ na UK. Tam budeme přidávat relevantní informace a novinky o Alianci 4EU+, možnostech zapojení a dalších příležitostech.

Do Teamu 4EU+ UK se zapojíte zde.

Přístupové odkazy do Teams samozřejmě můžete sdílet se všemi potenciálními zájemci o informace z Evropského centra a 4EU+.