10. ledna 2020

Workshop zaměřený na CV a profilování se na sociálních sítích

Workshop pro vědecké a akad. pracovníky UK, kteří neplánují v nejbližší době podávat žádost o ERC nebo MSCA grant, případně pro admin. pracovníky je podporující. Účastníci se naučí vytvořit své profesní CV a profilovat se na sociálních sítích. Předem pošlou své životopisy a krátké představení na LinkedIn profil. Školitelka jim k nim poskytne zpětnou vazbu a bude s účastníky na jejich životopisech v rámci workshopu pracovat tak, aby bylo dosaženo naplánovaného cíle.

Program

První část workshopu je věnována efektivitě a možnostem prezentace sebe a svých výsledků na sociálních sítích, využívání sítě LinkedIn (profil, skupiny, publikování příspěvků, specifika práce na této síti). Školitelka: Eliška Vyhnánková, konzultantka v oblasti sociálních médií (www.vyhnankova.cz).

Druhá část je zaměřena na tvorbu CV, na rozdíly mezi akademickým CV a profesním CV v ČR, jak připravit profesní životopis, účastníci se naučí vyvarovat se častých chyb při jeho sestavování. Školitelka: Helena Řepová.

Kdy: 11.2.2020 09:00 - 16:00

Kde: Velká zasedací síň, Ovocný trh 560/5, Praha

Registrace: na tomto odkazu - pozor nutná autentifikace přes CAS.

Workshop probíhá v rámci projektu: Zkvalitnění strategického řízení na Univerzitě Karlově v oblasti lidských zdrojů ve VaV

Registrační číslo: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_028/00006210