18. září 2019

„Staff Training Week“ pro zaměstnance UK 12.-13.9. a 17.-18.9.2019

PREZENTACE KE STAŽENÍ

What is Horizon 2020 – the basic facts, What changes can we expect in the coming Horizone Europe? - Poul Petersen - prezentace ke stažení zde.

The Project Life Cycle, How to ensure good cooperation with your researcher - Poul Petersen - prezentace ke stažení zde.

Nadcházející rámcový program – Horizon Europe - Ondřej Mirovský - prezentace ke stažení zde.

Research and Innovation Direction, Carthography of the laboratories of Humanities and Social Sciences - Serkan Obadas - prezentace ke stažení zde.

Projekt Academic Integrity – Vratislav Kozák, Josef Fontana - prezentace ke stažení zde.

Transfer znalostí a technologií na UK - Otomar Sláma (CUIP) - prezentace ke stažení zde.

OneDrive – Martin Řepa - prezentace ke stažení zde a návod zde.

Audity projektů H2020 - Denisa Rybářová - prezentace ke stažení zde.

Zkušenosti z auditů a osobní náklady v H2020 - Lenka Chvojková - prezentace ke stažení zde.

HR Award na UK - Tereza Svobodová - - prezentace ke stažení zde.

CU Staff Welcome Centre - Simona Teplá - prezentace ke stažení zde.

Nepřímé náklady, Výzva Mezinárodní mobilita výzkumných, technických a administrativních pracovníků výzkumných organizací, Výzva Zvyšování kvality interních grantových schémat - Jitka Baťková - prezentace ke stažení zde.

Kontroly a audity u příjemců - Jitka Baťková - prezentace ke stažení zde.

Vážení kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na interní „Staff Training Week“ pro grantové poradce, zaměstnance vědeckých a projektových oddělení i vědecké pracovníky z UK. STW se skuteční ve dnech 12. a 13. září a 17. a 18. září 2019. Rezervujte si prosím předběžně tyto termíny. Každého dne by se měli zúčastnit 1-2 osoby z fakulty či součásti. Přihlašte se prosím prostřednictvím přihlašovací tabulky Doodle (viz. niže), abychom měli alespoň přibližnou představu o počtu účastníků (také kvůli občerstvení). Není nijak omezen počet účastníků z jedné fakulty, pokud víte o někom, koho by dané téma zajímalo pozvětze ho prosím také. Budeme mít radost pokud se zúčastní i akademičtí a vědečtí zaměstnanci UK.

Na základě poptávky z Vaší strany bude jeden celý den věnován osobním nákladům v projektech H2020 a zkušenostem z auditů a to úterý 17. září. Pravděpodobně se také zúčastní auditorka KPMG realizující audity jménem Evropské komise.

Předběžný program STW2019

Registrujte prosím svou účast v jednotlivých dnech STW na tomto odkazu: https://doodle.com/poll/tf5eyh2dxf6duimr.

Čtvrtek 12.9.2019

Velká zasedací síň, Karolinum

Pátek 13.9.2019

Velká zasedací síň, Karolinum