7. května 2018

Ve dnech 16.-19.4. se uskutečnila na UK CELSA PhD. Academy zaměřená na zlepšení soft skills doktorandských studentů. Mezi témata workshopu patřilo mj. jak správně psát vědecké články v anglickém jazyce, jak správně strukturovat výzkumný grant, jak se ve svém výzkumu chovat eticky a jak nakládat s výsledky výzkumu. Nechyběla ani interaktivní cvičení zaměřená na time management a kreativní přístup k řešení problému. Na workshopu vystoupili prestižní čeští i zahraniční řečníci.

A jak se to líbilo účastníkům?

„It is a great intitative to help PhD. students navigate their life and career. I am now confident in the steps I have chosen and I would definitely recommend it to everyone!“

„I would definitely recommend it to other students, I especially like the interactive sessions on time and self management and creative problem solving.“

„Academy offered a nice balance of theoretical and practical information. Thank you, keep going!“