3. listopadu 2017

ICPerMed Partnering Tool

ICPerMed Partnering Tool pro personalizovaný výzkum medicíny byl spuštěn

Mezinárodní konsorcium pro personalizovanou medicínu (ICPerMed) sdružuje více než 30 evropských a mezinárodních partnerů zastupujících ministerstva, agentury pro financování a Evropskou komisi (ES). Společně pracují na koordinaci a podpoře výzkumu s cílem vyvinout a zhodnotit personalizované přístupy k léčbě.

Nedávno byl spuštěn nástroj ICPerMed Partnering pro personalizovaný výzkum medicíny. Nástroj ICPerMed Partnering Tool usnadňuje vytváření sítí mezi univerzitami, výzkumnými organizacemi a organizacemi pacientů, malými a středními podniky, průmyslem a všemi ostatními zainteresovanými subjekty, kteří se zajímají o výzkum osobního lékařství. Nástroj ICPerMed Partnering Tool nabízí možnost vyhledávat partnery a prezentovat odborné znalosti personalizované výzkumné společnosti. Vyplněním a aktivací profilu publikujete profil partnera všem uživatelům a prezentujete nabídku pro spolupráci. Nástroj pro vyhledávání partnerů pomůže při hledání vhodných partnerů pro spolupráci v budoucích výzvách.

ICPerMed partnering tool najdete zde: https://partnering.pt-dlr.de/ICPerMed

Více informací o ICPerMed najdete zde: www.icpermed.eu