1. března 2022

2022 ERC applicants´ workshop on PREPARATION OF A COMPETITIVE PROPOSAL (PART 1), 23. - 27. května 2022

Technologické centrum ve spolupráci s Univerzitou Karlovou a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC pořádají v květnu 2022 první ze série on-line workshopů pro žadatele o ERC Starting a Consolidator granty (případně i Synergy a Advanced granty) věnované přípravě projektových návrhů. Workshop je otevřen pouze těm uchazečkám a uchazečům, kteří intenzivně pracují na projektových návrzích, které hodlají podat do jedné z výzev Pracovního programu 2023. Termíny konání workshopu budou potvrzeny dle finálního počtu účastníků, kteří splní podmínky účasti.

Workshop se bude skládat z individuálních prezentací výzkumných myšlenek a z diskuze s členy Expertní skupiny na podporu žadatelů ve výzvách ERC (EG) a dalšími hodnotiteli projektů ERC neaktivními v daném roce výzvy, případně s dalšími experty v oblasti výzkumu přihlášených účastníků. Podmínkou účasti je registrace a zaslání abstraktu, životopisu a dosavadních výsledků do 11. dubna 2022. Detailní požadavky budou zveřejněny v nejbližších dnech.