22. července 2021

On-line workshop pro žadatelky a žadatele o granty ERC s podtitulem JAK PŘIPRAVIT KOMPETITIVNÍ PROJEKTOVÝ NÁVRH

Vážená paní / vážený pane,

rádi bychom Vás informovali o konání prvního ze série on-line workshopů pro žadatelky a žadatele o granty ERC s podtitulem JAK PŘIPRAVIT KOMPETITIVNÍ PROJEKTOVÝ NÁVRH, který organizuje Technologické centrum ve spolupráci s Univerzitou Karlovou a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC.

Workshop se bude tento rok konat předběžně ve dnech 27. a 29. září (dle počtu registrovaných, resp. pozvaných účastníků) a je určen pouze těm žadatelkám a žadatelům, kteří již intenzivně pracují na svých projektových návrzích, které hodlají podat do jedné z výzev Pracovního programu 2022. Stručné informace o novém systému workshopů a podmínky účasti pro první workshop naleznete v samostatné pozvánce a na příslušné webové stránce ZDE. Registrace bude uzavřena 22. srpna (23:59).

Pro přípravu požadovaných podkladů je k dispozici nová webová stránka Expertní skupiny na podporu žadatelů ve výzvách ERC ZDE. Veškeré potřebné informace lze však najít v příručkách a v šablonách projektových návrhů (viz odkazy v samostatné pozvánce).

Důležité!

V pozvánce je jasně řečeno, že žadatelky a žadatelé by měli informovat co nejdříve instituci, na které chtějí realizovat výzkum v rámci projektu ERC, o svém úmyslu podat grant ERC. Od budoucích hostitelských institucí očekáváme, že budou nápomocny uchazečům a uchazečkám o grant ERC při přípravě požadovaných podkladů. Tímto prosíme kontaktní osoby pro ERC o zaslání seznamu žadatelů a žadatelek do 22. srpna na e-mailovou adresu erc.es@tc.cz.

Zároveň bychom Vás chtěli požádat o předání pozvánky případným zájemkyním a zájemcům na naší univerzitě.