16. března 2018

MŠMT opět vyhlašuje ve schématu MOBILITY podporu vědecko výzkumných projektů mezi Českem a Rakouskem.

Jedná se o:

Podporu mobility výzkumných pracovníků spolupracujících na řešení mezinárodních projektů základního výzkumu.

Co je podporováno:

cestovní a pobytové nákladů výzkumných pracovníků cestujících do zahraničí

Co není podporováno:

účast výzkumných pracovníků na seminářích, konferencích, kongresech a dalších setkáních

Maximální podpora:

100 000 Kč/rok, tj. 200 000 Kč na celou dobu řešení.

Délka pobytu:

krátkodobé pobyty o délce trvání 1 - 15 dní;

dlouhodobé pobyty o délce trvání 1 - 3 měsíce.

Podání návrhu:

Návrh společného výzkumného projektu musí být předložen současně českou částí týmu jeho řešitelů v České republice a rakouskou částí týmu jeho řešitelů v Rakousku.

Součástí žádosti je čestné prohlášení, které musí být podepsáno statutárním zástupcem, tady rektorem. Prosím kontaktujte nás v předstihu, abychom stihli hladce zajistit podpis. Návrh projektu může být podepsán děkanem fakulty při přiložení plné moci opravňující k podpisu.

Termín pro podání návrhů je 31. května 2018 ve 23:59:59 hod. Návrhy projektů lze podávat pouze jako datovou zprávu prostřednictvím datové schránky poskytovatele vidaawt.