8. března 2018

LERU Doctoral Summer School 2018

LERU (League of European Research Universities) pořádá v létě 2018 LERU Doctoral Summer School, která se bude konat 9. – 13. července 2018 na KU Leuven.

Tématem bude "The Global Society - The Importance of Interdisciplinary Collaboration to Tackle Societal Challenges”. Informace o předešlých letních školách LERU si můžete prohlédnout zde.

Účastnický poplatek 500 Euro (pokrývá výukové materiály, ubytování, stravu a dopravu po Leuvenu) hradí přijímající strana. Náklady na cestovné a ubytování hradí vybranému studentovi RUK (bližší informace poskytneme později).

Více informací k PhD. škole najdete zde.

Studenti se mohou přihlašovat do 31.3. 2018 na e-mailu zasláním jména, studovaného oboru, názvu disertační práce nebo názvu specializace, CV a motivačního dopis.u Z přihlášených kandidátů bude následně vybrán jeden, který se PhD. školy zúčastní za Univerzitu Karlovu.