CELSA: otevření 2. výzvy pro společné projekty

Byla otevřena druhá výzva k předkládání návrhů výzkumného fondu CELSA.

Lhůta pro podání návrhů je 1. března 2018

Očekává se, že CELSA bude schopna financovat až 11 nových projektů mezi výzkumnými pracovníky CELSA. Univerzita Karlova bude financovat maximálně 2 projekty, 30 000 EUR pro každý projekt na 2 roky (z tohoto příspěvku nelze platit občerstvení, hospodářskou činnost a investice). Chystáte-li se podat CELSA projekt, prosíme, informujte nás o tom.

• Více informací včetně postupu a pravidel najdete zde: CELSA Research Fund guide for applicants a také na našich stránkách

• Pokud hledáte partnera, můžete poslat zprávu ohledně oblasti vašeho zájmu, tématu a odborných znalostí na podporu

• Další otázky směřujte na

CELSA je aliance osmi evropských univerzit, jejími členy jsou:

• Budapest University of Technology and Economics (BME), Budapest, Hungary

• Charles University (CUNI), Prague, Czech Republic

• Czech Technical University in Prague (CTU), Prague, Czech Republic

• Eötvös Loránd University (ELTE), Budapest, Hungary

• KU Leuven, Leuven, Belgium

• Semmelweis University (Semmelweis), Budapest, Hungary

• University of Ljubljana (UL), Ljubljana, Slovenia

• University of Tartu (UT), Tartu, Estonia

"Výzkumný fond CELSA" bude financovat výzkumné projekty založené na spolupráci mezi výzkumnými pracovníky nejméně dvou partnerů CELSA, z nichž jeden musí být KU Leuven, s cílem směřovat jejich úsilí k budoucí žádosti o granty v programu Horizont 2020 (nebo jeho nástupce nebo jakýkoli jiný konkurenceschopný evropský fond). Výzva k předkládání návrhů bývá otevřena jednou za rok, v průběhu let 2017-2019.

Vaše dotazy

Univerzita Karlova